KINETIC ROCK Kinetinė uoliena

Kinetine uoliena, tai dar viena puiki taktilinė priemonė, įdarbinanti pirščiukus, kutenanti sensorinius pojūčius, nuraminanti.
Uolienos dalys magiškai sulimpa tarpusavyje. Niekada neišdžiūva, lengvai valoma, lengvai formuojama.
Rinkinyje yra 170 g kinetinės uolienos, 1  aksesuaras ir 1 daugkartinio naudojimo indas.
Visas uolienos puikumas atrodo štai taip:
https://www.youtube.com/watch?v=VvqphZYYmFg
Uolienos lentynose tūno įvairiausių spalvų ir visos jos puikios, šoliuojančios į jūsų krepšelius atsitiktine tvarka 😉

Taktilinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Nuramina emocijas
  • Sensorinė stimuliacija
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Šlykštukas (dičkis)

Šlykštukas (dičkis)
4,00 3,00
-25%
4,00 3,00
7,40 4,80