Kids stuff magical brush (4 bombos + stebuklingas šepetėlis)

Bičiuliai, jei jau pažinimas, smulkioji motorika, vaizduote, terapija ir laimės auginimas, – tai tik vandenyje! Todėl be galo džiaugiamės savo lentynose apgyvendinę šias magiškas bombas, kurios dedamos į stebuklingą šepetėlį. Paimi šepetėlį su bomba viduje į rankelę ir spalvini vandenį! Kieeeek kūrybiškumo, kaaaaip vaizduotė veriasi!

 

Rinkinyje – 4 burbulai, tobuloms 4-ioms maudynėms + magiškąjį šepetėlį, kuriam galėsite įsigyti bombinių papildymų  🙂

Ir savo namuose dienas šventine nuotaika nuspalvinti, ir dovanų neštis.

Hipoalerginis, biodegraduojantis, saugus žmogui ir aplinkai.


Adventas | Kalėdos 2023
Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Nuramina emocijas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

11,90