Kids Stuff Crazy Bubble Bath Vonios putos 300ml

Tas magiškas momentėlis, kai mama iš spintelės ištraukia naujas vonios putas, o dar gi….papylus ant rankelės atrodo, kad gelis oranžinės spalvos. Beeeet, sumaišius jį vandenyje jis – PAMĖLYNUOJA! Fantastika triguba, tiesa 🙂 Pliušku-pliušku kaip tikras žuveliokas mėlyname vandenyje, pilname putųųųų!
Kaip atrodo laimė, žvirlgt čia: https://youtu.be/C5Xm6W_Xic0
Kids Stuff Crazy produktai, yra švelnūs, hipoalergiški, dermatologiškai patikrinti. Pagaminta Jungtinėje Karalystėje.


Maudynės

Vanduo, kaip ir žemė/smėlis - gamtos stichija, kuri labiausiai įtraukia ir nepaleidžia mažiausiai nuo jos atitrūkusius. Mažiausiai atitolusius nuo Motinos gamtos - vaikus.
Buvimas, žaidimas vandenyje be tiesioginės higieninės ir sveikatos stiprinimo (grūdinimas, inhaliavimas) naudos turi ne mažesnę teigiamą emocinę naudą - daugelis vaikų būdami vandenyje trykšta džiaugsmu. Vandens procedūros, kad ir kur jos vyktų suteikia daug laimės ir palaimingo atsipalaidavimo joms pasibaigus.
Kviečiame kiekvienas maudynes paversti maža švente ne tik vaikams, tačiau ir sau patiems - sugeriant visas tas teigiamas emocijas. Te LavinuVaika.lt gyvenančios maudynių priemonės ir žaislai padeda jums sukurti mažas maudynių šventes ;)Lavinimo sritys

  • Nuramina emocijas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

5,80