Katinėlis Juodis miega (kreidinis lipdukas)

Katinėlis Juodis – personažas iš mūsų mėgstamų knygelių serijos.

Galbūt iš dalies dėl to, šis kreidinio paviršiaus katinėlis, užvadintas jojo vardu, mūsų šeimos vaikų tapo iškart smarkiai mylimas! O kai dar prisidėjo galimybė papiešti ant jo kreidelėmis…o kai jis dar apsigyveno ant lauko durų ir dažnai atgyja mamos lūpose pasisveikindamas, atsisveikindamas, geros dienos palinkėdamas…;)

Kai katinėlis paklausia grįžusio keturmečio „kaip prabėgo diena, Timūrai?“, mama dažnai nugirsta jos ausims nepasiekiamų išpažinčių 😉

Taigi, apgyvendinę šį draugą ant savo durų, spintų, sienų, grindų ir karts nuo karto jį įgarsinę, tikėtina, turėsite kur kas daugiau nei kreidinio paviršiaus mielą kicių 😉

P.S. Juodis – autorinis mūsų krautuvėlės meno fėjos – Vilmutės darbas. O Vilmutė – labai geras žmogus 😉


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Emocinis intelketas
  • Emocinis vystymasis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai

aukštis 40 cm, plotis 35 cm

Žymos

9,60 8,20

Turime