Kartoniniai rėmeliai (5 vnt.)

Jūs žinote, kaip vaikams patinka žiūrėti į savo nuotraukas, kitų vaikų nuotraukas ir apskritai – bet kokius – ryškius, gražius, jo aplinkai ir suvokimui artimus dalykus.

Todėl vaikai labai džiaugiasi ir noriai apžiūrinėja, kai jam akių lygyje spalvotuose rėmeliuose kas savaitėlę – dvi iškabinami nauji vaizdai. Kartą – nesenai vykusios jūsų smagios išvykos kadrai, kitą – vaiko su jo artimiausiais bei mylimiausiais nuotraukos, trečią – akvarėle piešti gyvi vaikų atvaizdai, ketvirtą – vaiko kūryba. Kaip reikšminga, kai ji įrėminama, kaip kilsteli pasitikėjimą, norą kurti DAR!

Rinkinuką sudaro: 5 vnt. spalvingų rėmelių su 5 segtukais ir 1 virvele.

Rėmelių dydis: 9×9 cm bendras dydis, nuotraukos dalies  5×7 cm.


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas estetinis skonis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Pažinimo skatinimas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 6 mėn. +

Papildoma informacija

Žymos

2,00

Turime