„Hapchico“ spalvinimo ir dekoravimo rinkinys iš putplasčio

Šią kūrybinę priemonę pamatėme pirmąkart sūnaus darželio grupėje ir ji mus tiesiog apkerėjo! Tiksliau, apkerėjo vaizdas įsitraukusių į dekoravimo procesą trimečių. Kiekvienas griebtelėjo jam simpatingiausią lengvutę, glotnutę putplasčio figūrą ir puolė ją spalvinti ryškiais guašiniais dažais. Vaikams nieko nereikėjo papildomai aiškinti, viskas jiems ir taip buvo akivaizdu: yra baltos, spalvų reikalaujančios linksmos figūros ir yra guašas. Viskas.

Darželio grupė vaikų spalvintais kūriniais pasidabino ir tiesiog fantastiškai apgražėjo! O ką jau kalbėti apie vaikų pasididžiavimo jausmą, kasdien matant savo sukurtą.

Taigi, klausimas ar šią priemonę apgyvendinti lavinuvaika.lt – nekilo 😉 Be abejo – taip!

Net piešti ne itin mėgstantis trimetis sūnus Timūras, su didžiausiu įnikimu lėktuvą, sukvežimį spalvino ir porą dienų prašė pakabinti kūrinius ant sienos, ant gėlės (lengvučiai, tad galima bet kur!). Net 1,5-ukei dukrai reikalas tapo aiškiausiu ir smarkiai patraukliu – puolė ledų formelę spalvinti:)

Vyresnėliai gi gali kurti ne tik piešiant, bet ir įvairiai dekoruojant – su blizgiais klijais, klijuojant įvairias aplikacijas.

Putplasčio figūrėlių rinkinyje viso 12 – didelės ir vizualios, tokias ir užgulus gali spalvinti:) Užteks ilgam,visiems gyvenimo atvejams: prigriebkite vieną su flomasteriais į vietą, kur teks palūkėti eilėje. Į automobilį. Į svečius, kur nėra vaikų. Į draugų būrį. Bet kur!

Rinkinyje rasite: 12 putplasčio figūrų (lėktuvas, gėlė, ledai, širdis, pelė, namelis, mašina, sunkvežimis, traukinys, grybas, drugelis, ančiukas) + 6 spalvų kokybiško guašo rinkinį + knygelę su piešinių trafaretais.

Valio lietuviams kūrėjams, valio hapchico.com!


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Rinkinyje rasite:

12 putplasčio figūrų (lėktuvas, gėlė, ledai, širdis, pelė, namelis, mašina, sunkvežimis, traukinys, grybas, drugelis, ančiukas) + 6 spalvų kokybiško guašo rinkinį + knygelę su piešinių trafaretais.

Žymos

18,00

Turime