Guašiniai dažai – mėlyna (1000 ml)

Kiekviena mama, užsiimanti su savo jaunuoju „Pikaso“ menu žino, kad esminiai kriterijai dažams – saugumas, ekonomiškumas ir gražios spalvos. Šie dažai atitinka visus tris 🙂

Tep-lep ant popieriaus, gipso, medžio, putų polisterolio, ar verdant naminį plastiliną, ar ar ar… trumpai tariant – dažai „reikalas einamas“, todėl ekonomiškos jų pakuotės padės smarkiai sutaupyti.

Įsipilkite į indelius reikiamą kiekį ir uždarykite buteliukus. Maišykite dažus ir kurkite su mažuoju naujas spalvas: „raudona + balta = kokia graži rausva“!

Lengvai dengiasi, ryškių spalvų, nepalieka žymių, lengvai nusiplauna.

Tinka popieriui, kartonui.

Talpa 1000ml.

Pastaba: dažai siunčiami tik paštomatu. Pristatymo laukelyje prašome pasirinkti šį būdą. Dėkui!


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Talpa

1000 ml

Kokybė

Kokybė: malonus guašas, švelnios konsistencijos, lengvai tepamas ir puikiai dengia įvairiausius paviršius: popierių, kartoną, plastiką. Džiūdamas guašas nedeformuoja popieriaus, o spalvos išlieka ryškios ir žaismingos.

Naudojimas

Lengva naudoti: guašas gali būti nuplaunamas nuo rankų ar kitų medžiagų vandeniu su muilu.

Sauga

Sauga: pagaminta Prancūzijoje, laikantis žaislams ir vaikų priemonėms taikytino standartoEN71-3, siekiant išvengti nurijimų, į guašą yra dedamas kartumo skonis.

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

5,80