Googly eyes akytės

Šios akytės pagyvins ir pralinksmins bet ką! Apgyvendinkite jas savo namuose ir „prakalbinkite“ ne tik įvairius kartu su vaiku sukurtus darbelius, bet ir buitinius rakandus.
Sugalvokite naujiesiems draugams vardus, sukurkite charakterį, istoriją, uždekite Gimtadienio žvakutę ir nustebsite, kokie emociškai svarbūs šie draugai taps jūsų mažajai asmenybei 😉

Rinkinyje rasite 40 vnt. 6 skirtingų dydžių akytes.


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Emocinis vystymasis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Lavinama vaizduotė
  • Smulkioji motorika
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Žymos

1,00