Įvairių spalvų gofro popierius (10 vnt.)

Mūsų namai labai myli šį reljefinį, pirštelius kutenantį, gražių spalvų ir darbuotis smagų popierių. Iš jo gimsta gražiausi koliažai netikėčiausios kaukės, spalvingiausi padabinimai. Jį mažiausiems ir karpyti smagu ir klijuoti lengva. Viena pusė reljefinė, kita – lygi. Išties, nepamainoma medžiaga įvairiems darbeliams daryti. Apgyvendinkite šį tvirtą popierių savo namuose ir pamatysite, kiek gražių akimirkų drauge jis jums dovanos.

Užteks prikarpyti gabalėliais, paduoti klijų ir užklausti bičiulio „Na, kokį draugą kursim?“ 😉


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Kiekis

10 įvairiaspalvių lapų

Išmatavimai

A4

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

4,00

Turime