EKO lavinamasis varžtukų rinkinys

Miniland ECO lavinamasis varžtukų rinkinys.

Didelių spalvotų varžtų ir veržlių rinkinys, turintis tris pagrindines geometrines figūras: apskritimą, kvadratą ir trikampį.
Žaidimas lavina rankų-akių koordinaciją, smulkiąją motoriką. Naudojant varžtukus, galima mokytis spalvų, formų, rūšiavimo.
Varžtukai dideli, patogūs paimti ir laikyti maža rankute.

Rinkinyje rasite:
– 24 ekologiškos medžiagos, pagamintos iš eglės pluošto, detales (12 varžtukų);
– 4 dvipuses (viso 8 užduotis) užduočių lanksčios korteles, kuriomis vadovaujantis vaikas turi rūšiuoti pagal spalvas ir formas;
– su šiuo rinkiniu susijusių virtualių veiklų galite rasti prisijungę prie platformos: https://www.minilandteachandplay.com/en/

Miniland – tai ženklas, kuris specializuojasi švietimui skirtuose produktuose. Šis ženklas kuria produktus pedagogams ir tėvams, kuriems svarbu su kuo žaidžia jų atžalos. Pagrindinis Miniland šūkis – „Mokykis žaisdamas“.

 

Produktas pažymėtas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn.
GAMINTOJAS: Miniland, Ispanija.


Smulkioji motorika

Rankų žaidimai, skirti smulkiosios motorikos lavinimui didina galvos smegenų žievės aktyvumą, todėl gerėja ne tik vaikučio kalbėjimas, bet ir klausa, rega, dėmesio koncentracija. Nuo ankstyvos vaikystės pirščiukais čiupinėdami skirtingas tekstūras, liesdami formas, atlikdami pratimus, mažieji išmoksta ilgiau išlaikyti dėmesį, taip tobulėja jų mąstymas, skatinama kalba.

Įvairūs šioje žaislų ir priemonių kategorijoje esantys rankų žaidimai - ir puiki pramoga, ir efektyvus būdai, skatinantys vaiką kalbėti, padedantys visapusiškai vystytis.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Gebėjimas skirti formas
  • Gebėjimas skirti spalvas
  • Riešo raumenų miklumas
  • skirtingų formų pažinimas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

14,90