Didelių vabalų rinkinys (6 vnt.)

Jie dideli, jie tikroviški, jie skatina pažinti ir įtraukia stačia galva į siužetinius žaidimus! Mums ir mūsų draugams laaabai patiko traukti gyvius su sieteliu iš baseino dugno vardijant faktus apie juos; mažiesiems – vynioti iš folijos; ieškoti išmėtytų po pievą; spėlioti, kuris vabalas paslėptas rankoje už nugaros, išgirdus apie 1- 2 jo savybes. Ir tai tik kelios žaidimų su vabalais idėjos. O kur dar visos, jūsiškių bičiulių sugalvotos! 🙂

Kviečiame priglausti ir šauniai draugauti!

Rinkinyje net  6 dideli vabalai / vabzdžiai:  elniavabalis,  bitė, boružė, žiogas, voras, skruzdelė.

Ir žinote ją? Vabalų rinkiniai keliaus į jūsų namus kartu su tampriąja guma, nes joje lieka fantastiškos vabalų žyyyymės!


Advento kalendorius

Savo tinklaraštyje turime įrašą "Advento kalendorius: 24 idėjos veikloms ir priemonės joms įgyvendinti" ir jame yra minimos priemonės veikloms, kurios sugulė šiame rinkinukyje :) Tikimės, kad ne tik supaprastinsime jums dovanėlių ir veiklų paieškas šiuo gražiu švenčių laukimo laikotarpiu, bet ir dovanosime daug prasmingų ir L Ė T Ų akimirkų drauge su savo bičiuliais. Su savo vaikais.


Siužetiniai žaidimai

Siužetinių arba vaidmeninių žaidimų patraukliausias požymis yra jo lankstumas, plastiškumas. Šie žaidimai padeda įsijausti į tarpusavio santykius, suvaidinti situacijas, į kurias vaikas realiai papuola/ gali papulti. O tai ne tik sumažins įtampą, pavyzdžiui, prieš einant pas gydytoją, bet ir pasitarnaus užmezgant santykius su bendraamžiais.

Šių žaidimų herojais gali būti figūrėlės, už kuriuos kalba suaugęs ar vaikas. taip pat bet koks buitinis daiktas, naudojamas kaip žaislas.

Siužetiniai žaidimai – tai “emocijų mokykla“, prieinama kiekvienam vaikui.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas
  • Žodyno plėtimas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

16,60