Dideli vabzdžiai ir vabalai + purusis plastilinas (4 vnt.) #2

Jie dideli, jie tikroviški, jie skatina pažinti ir įtraukia stačia galva į siužetinius žaidimus! Mums ir mūsų draugams laaabai patiko traukti gyvius su sieteliu iš baseino dugno vardijant faktus apie juos; mažiesiems – vynioti iš folijos; ieškoti išmėtytų po pievą; spėlioti, kuris vabalas paslėptas rankoje už nugaros, išgirdus apie 1- 2 jo savybes. Ir tai tik kelios žaidimų su vabalais / vabzdžiais idėjos. O kur dar visos, jūsiškių bičiulių sugalvotos! 🙂

Kviečiame priglausti ir šauniai draugauti!

Rinkinyje  4 dideli vabalai / vabzdžiai:  elniavabalis, boružėlė (rusakalbiams vaikučiams į draugją su ja puikiai susiskaitys Vulgarioji boružė ;)), musė, uodas.

Ir žinote ją? Vabalų rinkiniai keliaus į jūsų namus kartu su puriuoju plastilinu, nes joje lieka fantastiškos vabalų žyyyymės!


Siužetiniai žaidimai

Siužetinių arba vaidmeninių žaidimų patraukliausias požymis yra jo lankstumas, plastiškumas. Šie žaidimai padeda įsijausti į tarpusavio santykius, suvaidinti situacijas, į kurias vaikas realiai papuola/ gali papulti. O tai ne tik sumažins įtampą, pavyzdžiui, prieš einant pas gydytoją, bet ir pasitarnaus užmezgant santykius su bendraamžiais.

Šių žaidimų herojais gali būti figūrėlės, už kuriuos kalba suaugęs ar vaikas. taip pat bet koks buitinis daiktas, naudojamas kaip žaislas.

Siužetiniai žaidimai – tai “emocijų mokykla“, prieinama kiekvienam vaikui.


Lavinimo sritys

  • Faunos pažinimas
  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • pasaulio pažinimas
  • Pažinimo skatinimas
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

7,80

Turime