Dideli minkšti vandens gyvūnai (1 vnt.)

Šie dideli – delno dydžio minkšti jūros gyvūnai tiesiog fantastiški! Vien ko jų dydis vertas…O jei dar pridėti puikų, realistinį jų atvaizdą plius malonumą liesti, – gauname tiesiog puikią siužetinę priemonę!

Telydi  pasirinktas gyvūnas jūsų bičiulius į visus žaidimus su vandeniu ar vandens rutuliukais. Susipažinkite su kiekvienu gyvūnų artimiau, išskirkite įdomiausias jo savybes. Užvadinkite, įgarsinkite, įkūnykite ir leiskitės į siužetinius žaidimus. Apžaiskite bičiulio nerimą keliančias situacijas ir įvykius (darželį, kelionę pas daktarą, kraustymąsį į naujus namus ir pan.). Tai vadinama „žaidimo terapija“.

Greitai pastebėsite, kaip vaikutis ne tik jums atsiveria, bet ir nerimas pomažėl blėsta. Siužetiniai žaidimai, ko gero, tiesiausias būdas „patekti“ į vaiko vidinį pasaulį. Lengvos ir džiugios kelionės judviem!

Lentynose gyvena: pingvinas, jūros vėžlys, delfinas, mėlynasis banginis, ryklys, jūrų vėplys. Komentarų laukelyje, esančiame pirkimų žingsnyje nurodykite prašome, kurį draugą kviečiatės į namus 😉


Siužetiniai žaidimai

Siužetinių arba vaidmeninių žaidimų patraukliausias požymis yra jo lankstumas, plastiškumas. Šie žaidimai padeda įsijausti į tarpusavio santykius, suvaidinti situacijas, į kurias vaikas realiai papuola/ gali papulti. O tai ne tik sumažins įtampą, pavyzdžiui, prieš einant pas gydytoją, bet ir pasitarnaus užmezgant santykius su bendraamžiais.

Šių žaidimų herojais gali būti figūrėlės, už kuriuos kalba suaugęs ar vaikas. taip pat bet koks buitinis daiktas, naudojamas kaip žaislas.

Siužetiniai žaidimai – tai “emocijų mokykla“, prieinama kiekvienam vaikui.


Lavinimo sritys

  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Įsiminti
Įsiminti
Daugiau
Įsiminti
Įsiminti
Daugiau
2,00