Dekoratyvinis skylamušis „Angelas“

Baltą, ar spalvotą (o dar geriau „lipdukinį“) popierių į skymalušį kyšt, su rankute paspaudus „čakšt“ ir jau turi gražų angeliuką, kurį ar ant atviruko, ar bet kur priklijuoji ir džiaugiesi greitu bei labai gražiu rezultatu.

Nori didesnio efekto, Pikaso? Puiku! – pripiešk prie angeliuko savų kūrinių.

Be galo smagus naudoti, fantaziją išlaisvinantis, grožio suvokimą kuriantis dekoratyvinis skylamušis;)


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Kalbinių ir socialinių įgūdžių lavinimas
  • Lavinama vaizduotė
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

5,00

Turime