Dekoratyviniai skylamušiai (1 vnt.)

Baltą, ar spalvotą (o dar geriau „lipdukinį“) popierių į skymalušį kyšt, su rankute paspaudus „čakšt“ ir jau turi gražią aplikaciją, kurią ar ant atviruko, ar bet kur priklijuoji bei džiaugiesi greitu, labai dailiu rezultatu. Nors jau vien ko procesas vertas…kokį trimetį tiesiog užburia popieriaus kišimas į skylamušio ertmę, rankenėlės spaudimas delniuku ir „wow – vaaaa, kokį gražuolį aš padariau“ 😉

Nori didesnio efekto, Pikaso? Puiku! – pripiešk prie aplikacijų savų kūrinių.

Be galo smagūs naudoti, fantaziją išlaisvinantys, grožio suvokimą kuriantys dekoratyviniai skylamušiai;) Rinkitės iš šių formų: eglutė, meškiukas, drambliukas, obuolys, širdis. Apie pasirinkimą informuokite mus pirkimo žingsnyje esančiame komentarų laukelyje 😉


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

3,60

Turime