Dekoratyviniai akmenukai (oranžiniai) 1 kg

Dekoratyviniai akmenukai puikiai papildo barstymo žaidimus su dekoratyviniu smėliu bei žvyru ir suteikia ne tik naujus-kitokius sensorinius pojūčius, bet ir atveria vaizduotę savosios žaidimo aikštelės kūrimui.

Suaugusiųjų kalba, erdvės kūrimas su smėliu, žvyru ir akmenkais, ko gero, skambėtų kaip „dzen“ sodas 🙂 Vaikams poveikis tas pats – raminantis, sensorinis, kūrybinis, o sodelio ribos prasiplėčia iki dinozaurų vaikštomų takų, statybvietės, fėjų miško ir pan. 🙂

P.S. oranžinės spalvos akmenukai parinkti ne atsitiktinai, juose užkoduota LAIMĖ 😉

 


Taktilinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Papildoma informacija

Kiekis

1000 g

Išmatavimai

Akmenukų skersmuo 2-5 cm

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

4,00