Deimantinė mozaika (raktų pakabutis)

Prie kėdės prikaustanti, koncentracijos dėmesį vystanti mozaika! 🙂 O visi „krapštukai“ neatsitrauks nuo jos apskirtai! Tikrai užburiantis procesas, kuomet specialiu įrankėliu bedi į mažutėlį žirnelį ir dedi jį ant raktų pakabučio pagal nurodytą skaičių / raidę. Reziume gaunasi fantastinis suvenyras, tiek pačiam prie kuprinės, penalo, raktų kabintis, tiek brangiam draugui dovanoti!

Įpakavime rasite:

  • 4-5 skirtingo dizaino raktų pakabučius (priklausomai nuo dizaino)
  • vonelę, patogiai žirneliams susipilti / imti
  • įrankiukas, su kuriuo imami žirneliai
  • raudona medžiaga, į kurią tarp lipdymų smeigiame įrankėlį, kad padidinti žirnelių paėmimo lipnumą.
  • žirnelius, sužymėtus raidėmis, skaičiais.

Turime įvairių paveikslėlių pakabučių pakuotes. Žvilgterkite į galeriją ir komentarų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje, brūkštelkite kuri tematika jums labiau prie širdies 😉

 

 

Video:

https://www.youtube.com/shorts/c588SYJI3_U


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Smulkioji motorika

Rankų žaidimai, skirti smulkiosios motorikos lavinimui didina galvos smegenų žievės aktyvumą, todėl gerėja ne tik vaikučio kalbėjimas, bet ir klausa, rega, dėmesio koncentracija. Nuo ankstyvos vaikystės pirščiukais čiupinėdami skirtingas tekstūras, liesdami formas, atlikdami pratimus, mažieji išmoksta ilgiau išlaikyti dėmesį, taip tobulėja jų mąstymas, skatinama kalba.

Įvairūs šioje žaislų ir priemonių kategorijoje esantys rankų žaidimai - ir puiki pramoga, ir efektyvus būdai, skatinantys vaiką kalbėti, padedantys visapusiškai vystytis.


Lavinimo sritys

  • Akių koordinacija
  • Gerina dėmesio koncentracijos įgūdžius
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 4 m +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

7,90