Daugiabalsis perkusinis instrumentas

Mūsų namų vaikams laaabai patinka šis perkusinis instrumentas. Visų pirma dėl grojimo su juo būdo: lazdele vedžioji ratelį „puodynėje“ ir atrodo lyg košę virtum 😉 Antra – dėl kaskart kitokių išgaunamų garsų: priklausomai nuo to, prie kokios „tvorelės“ šiuo metu yra pagaliukas, kuriuo greičiu ir kokiame aukštyje jis juda – kinta ir garsas.

Tikimės ir tikime, kad šis daugiabalsis perkusinis instrumentas paklos pirmuosius meilei muzikai pamatus!


Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Lavinimo sritys

  • Judesių tikslumas
  • Klausos lavinimas
  • Muzikinis lavinimas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Ritmo pojūčio formavimas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Detalės

multi-tone wooden tank with handle & beater
diameter: 16 cm
total length: 28 cm

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

16,00