Būgnelis su mediniais bumbuliukais

Mažas, patogus laikyti ir be galo linksmas groti būgnelis – sukinėjant jį, bumbuliukai atsimuša į bugnelio paviršių ir išleidžia garsą.

Mažasis muzikantas gali juo groti tiek vienas, tiek sutelkti muzikinę draugų grupę. Ot tai linksma bus, stogas kilnosis! 🙂

Bam bam bam, bambaram ir blogų emocijų, pykčio – kaip nebūta. Ritmingi garsai – atpaiduos, sukoncentruos.

Paradoksas, bet būgnai – poilsio instrumentas:), padėsiantis įveikti nepasitikėjimą ir persikelti į kūrybingą būseną.


Muzikinis lavinimas

Muzikinis lavinimas nėra tapatus ir ir jokiu būdu neapsiriboja "tik" klausos lavinimu ar estetinio suvokimo lavinimu.

Ar pagalvojote, kad vaikas motinos įsčiose pasaulį pirma išgirsta ir tik tada pamato? Informacija, gauta garsu, veikia visą vaiko esybę nepriklausomai nuo to, kad kalba nesuprantama, ar apskritai tai nė nėra kalba.

Muzika gali nuraminti, išgąsdinti, suteikti informacijos ar stimuliuoti pojūčius, kas vėl gi savo ruožtu inicijuoja ir stimuliuoja tolesnius vaiko įvairialypio vystymosi procesus.

Vaikai gimsta turėdami klausą - nėra vaikų, kurie būtų visiškai negabūs muzikai, visiškai neturėtų klausos. Mokslininkai vadina muzikinę kūrybą vienu iš septynių pagrindinių protinių gabumų, įdiegtų į mūsų genetiką ir pripažįsta įgimtu gabumu.
Muzikinis lavinimas gerina vaikų girdimąją atmintį, logiką, intuiciją, komunikabilumą, išlaisvina kūrybiškumą. Ne veltui tyrimais yra nustatyta, kad muzika lavintų vaikų intelektas yra aukštesnis.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Kalbinių ir socialinių įgūdžių lavinimas
  • Klausos lavinimas
  • Riešo raumenų miklumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai10 cm

Žymos

6,50

Turime