Betoninis kiaušinus su staigmena viduje ir plaktuku

Betoninis kiaušinis, ne tik puiki Velykinė, bet ir bet kokios progos – kad ir kasdienės šventės staigmena! 🙂 Ypač patiks visiems vietoje nenustygstantiems! Su plaktuku kiaušinį bam bam bam ant gindinio ir žiūūūūrim, kas gi ten paslėpta, o paslėptos ten dinozaurų dalys

Dinozauro dalis  maukšt ant pirštelių (jei reikia, praplauname nuo betono likučių) ir neriame į siužetinius žaidimus!

Į rinkinį įeina 1 betoninis kiaušinis su dinozauro (triceratopso dalimis (dvi rakos, 2 pėdos, 1 galva) + medinis plaktukas. Ką čia plaktukas – visas kūjis! 🙂

P.S. Rinkinį pristatome tik per Omniva paštomatus, tad prašome pasirinkti šį būdą.


Vasarėlė

Kūrybiškumą skatinančios, vaizduotę kurstančios, pažinimo džiaugsmą teikiančios ir laimę auginančios priemonės nepamirštamai jūsų bičiulių vasarai ;)


Siužetiniai žaidimai

Siužetinių arba vaidmeninių žaidimų patraukliausias požymis yra jo lankstumas, plastiškumas. Šie žaidimai padeda įsijausti į tarpusavio santykius, suvaidinti situacijas, į kurias vaikas realiai papuola/ gali papulti. O tai ne tik sumažins įtampą, pavyzdžiui, prieš einant pas gydytoją, bet ir pasitarnaus užmezgant santykius su bendraamžiais.

Šių žaidimų herojais gali būti figūrėlės, už kuriuos kalba suaugęs ar vaikas. taip pat bet koks buitinis daiktas, naudojamas kaip žaislas.

Siužetiniai žaidimai – tai “emocijų mokykla“, prieinama kiekvienam vaikui.


Lavinimo sritys

  • Smulkioji motorika
  • Stambioji motorika
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

16,90