Baltų akmenėlių ir mini guašo rinkinys

Kaip ir visos gamtinės priemonės, akmenėliai (ypač akmenėliai) turi nepaprastą įtraukimo galią. Sutiksite? Ir vienas iš dalykų, kuriuos ypač patinka daryti daugeliui vaikų be amžiaus apribojimų – piešti ant jų. Išpiešti bičiulio akmenėliai, kaip kad ir viskas paties sukurta, tampa ypač brangu. Spalvoti akmenėliai gali keliauti į barstymo žaidimus, iš jų gali būti kuriamos istorijos ar papuošti auginamų augalėlių vazonai. Ką čia besakysi – bičiuliai patys, neabejotinai, susigalvos laisvo žaidimo variacijas. Žaidimo – neįrėminančio, vieno mygtuko paspaudimu neįsijungiančio ir neišsijungiančio. Žaidimo, kuris atveria vaizduotę ir padeda atrasti save.

Ant šių akmenėlių visi piešiami vaizdai tampa itin ryškūs ir iškalbingi dėl jų glotnaus paviršiaus bei baltumo. Pirmasis potėpis užburs ir nebepaleis 😉


Pasidaryk pats

„Pasidaryk pats“  arba DIY („do it yourself“) – skyrelis apsigyveno LavinuVaika.lt, nes esminė mūsų projekto idėja ir tikslas – suteikti jums žinių ir įkvėpimo žaidimui su vaiku.

Žaidimui, kuris lavina, kuris kuria šiltą ir pasitikėjimu grįstą santykį.

Žaidimui visada galite rinktis arba specialias priemones iš LavinuVaika.lt lentynų, arba susikurti žaislus bei priemones patys. Mūsų lentynose rasite tokias priemones, kurių funkcija dažniausiai smarkiai neapibrėžta - būtent tokie žaislai auga kartu su vaiku ir lavina atitinkamus jo gebėjimus.

Savo pačių žaislų/žaidimų kūrimui, mūsų lentynose rasite ir priemonių, ir „paruoštukų“, kad puikiausios idėjos „nenugultų stalčiuje“ dėl reikiamų priemonių  trūkumo. Įsitikinsite - pačių sukurti žaislai taps labai brangūs emocine prasme. Kurdami kartu su vaiku apsidovanosite neįkainojama bendravimo dovana! Vaikas, matydamas kuriančius jus, išmoks planuoti, spręsti problemas, užbaigti darbus, džiaugtis procesu. Kurdamas pats – lavins smulkiąją motoriką (= lavins kalbėseną), kurstys vaizduotę, kūrybiškumą.

Taigi, šiame skyrelyje nuguls priemonės, padėsiančios jums kurti kartu su vaiku. Priemonių „paruoštukai“ užtikrins, kad kuo daugiau laiko galėtumėte skirti kūrybiniam procesui, o ne ruošimuisi jį įgyvendinti ;)


Lavinimo sritys

  • Formuojamas estetinis skonis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Į rinkinį įeina:

10 įvairaus dydžio balti akmenėliai, 6 spalvų mini guašo rinkinukas, teptukas

Žymos

4,00 2,90