Balansavimo platforma 1 (IGLU laiptai + čiuožynė)

Nėr geresnės priemonės mažylio fiziniam stiprumui didinti, koordinacijai ir balansui vystyti kaip – kopimas / nusileidimas laiptais ir nėr smagesnės veiklos, nei nusileisti čiuožyne 🙂 Šis fantastiškas IGLU duetas patenkina abu poreikius ir taps neatsiejama jūsų bičiulio vaikystės dalimi, neabejotinai!

Šis IGLU rinkinys puikiai tiks vaikeliui nuo 1 metų.

IGLU kaladėlės yra pagamintos iš tvirto polietileno putplasčio – minkštu ir itin lengvu. Padengtas tvirta dirbtine vinilo oda. Formos yra tvirtos, lengvai prižiūrimos ir patikrintos dėl kenksmingų medžiagų.

Visos galimas spalvines kombinacijas matysite foto galerijoje. Brūkštelkite apie savo pasirinkimą pastabų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje arba labas@lavinuvaika.lt.

IGLU produktai yra pažymėti CE ženklu pagal ES direktyvą 88/378 / EEC: Toy Safety.

Komentarų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje brūkštelkite, kurį spalvinį variantą renkatės.

Figūrų išmatavimus rasite foto galerijoje.

Formos dydis gali skirtis +/- 2,5%.

Svoris: 7,7 kg

Dėmesio, visi IGLU produktai siunčiami tik kurjeriu. Prašome pasirinkti šį pristatymo būdą. Dėkingi!


IGLU minkštos kaladėlės

Mokslininkų nuomone, didelė kūdikių ir vyresnių vaikų ugdymo programos dalis glūdi „jų pačių kūnuose“. Išmokdami atsiremti, laikyti galvą, verstis ant pilvo ar nugaros, sėdėti, stovėti, vaikščioti, bėgioti ir laipioti, vaikai parodo didelį atkaklumą ir jaučiasi nugalėtojai.

Kūdikiams būtina matyti spalvingus daiktus, siekti jų, spardyti, stverti, laikyti, kratyti. Paaugusiam vaikui reikia pakankamai erdvės, kad galėtų stumti, traukti, kilnoti daiktus, vaikščioti, laipioti, šokinėti ir bėgioti.

Atsižvelgiant į įvairiapusiško fizinio aktyvumo būtinumą, pradedant nuo kūdikystės, lentynose įkurdinome kokybiškas, su vaiku augančias, ne tik fizinę raidą, bet ir vaizduotę vystančias brolių latvių gamybos IGLU minkštas kaladėles.

 

IGLU produktai gaminami iš minkšto ir lengvo polietileno putplasčio, pagaminto Latvijoje. Formos padengtos aukštos kokybės dirbtine oda. Minkštos kaladėlės yra patvarios ir lengvai prižiūrimos. IGLU - nuolat tobulina ir siekia aukščiausių gamybos standartų.


Lavinimo sritys

  • Balansavimo įgūdžiai
  • emocijų paleidimas
  • Erdvinis mąstymas
  • Gebėjimas skirti spalvas
  • Koordinacija
  • Loginis mąstymas
  • Nuramina emocijas
  • Stambioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 6 mėn. +

Papildoma informacija

Žymos

220,00