Aviečių spalvos maistiniai dažai (sausi)

Puiki koloristikos edukacija ir begalės veiklų savomis rankomis jūsų spalvingai kasdienai! Spalvinkite kruopas, vandenį, putas, Velykinius kiaušinius ir viską, ką tik sugalvosite. Patogu, paprasta ir ekonimiška, sodrios, patvarios spalvos.

Kaip spalvinti kruopas: visų pirmą nuspalvinkite vandenį (kiekis priklauso nuo kruopų kiekio, bet jo neturi būti daug. Tiek, kiek užtektų pasiskirstyti ant visų kruopų dažams). Dėkite kruopas į sandarų maišą, pilkite vandneį, viską „išmakaluokite“ ir išdėliokite ant popieriaus džiūti. Galite džiovinti ir orkaitėje. Vienas malonumas barstinėti šiltas kruopas 😉

Indelyje rasite 4 g geltonų sausų maistinių dažų. Išgauti intensyviai spalvai, tereikia mažą žiupsnelį ištirpinti vandenyje. Pakaks tikrai ilgam 😉


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas estetinis skonis
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Gebėjimas skirti spalvas
  • Skirtingų spalvų suvokimas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

3,90