Arbatėlės krepšys su indais (19 el.)

Tiesiog tobulai supakuoti klasiški vaikiški indai! Viskas ko reikia mažylio tobulai arbatėlės popietei su šeima ar draugais. Visi indai dekoruoti stilingais taškiukais ir supakuoti stilingame raudoname krepšyje. Dėl šio mielo pakavimo rinkinys tobulas kaip dovana mergaitei (ar berniukui!).

Vaikiški indų rinkiniai – tai žaislai vaikams nuo 3 metų, kurie lavina vaizduotę, kūrybiškumą, socialinius įgūdžius, o žaidžiant draugijoje – kalbinius įgūdžius. Šie vaikiški žaislai patvarūs, todėl vaikai su jais galės žaisti tiek namuose, tiek lauke. Taip pat šie rinkiniai tobuli kaip žaislai darželiams ar žaidimų kambariams.

Savybės:
– 4 puodeliai, 4 lėkštutės, 4 šaukšteliai, šaukštelių dėkliukas, 4 lėkštės, arbatinukas;
– žaisliniai indai pagaminti iš ilgaamžės skardos;
– viskas supakuota raudoname krepšyje;
– rinkinys tobulas dovanoms.

Dydis: 13×20,5×22 cm. Puodelio dydis: 7x5x3 cm.

BIGJIGS – tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų – vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.


Siužetiniai žaidimai

Siužetinių arba vaidmeninių žaidimų patraukliausias požymis yra jo lankstumas, plastiškumas. Šie žaidimai padeda įsijausti į tarpusavio santykius, suvaidinti situacijas, į kurias vaikas realiai papuola/ gali papulti. O tai ne tik sumažins įtampą, pavyzdžiui, prieš einant pas gydytoją, bet ir pasitarnaus užmezgant santykius su bendraamžiais.

Šių žaidimų herojais gali būti figūrėlės, už kuriuos kalba suaugęs ar vaikas. taip pat bet koks buitinis daiktas, naudojamas kaip žaislas.

Siužetiniai žaidimai – tai “emocijų mokykla“, prieinama kiekvienam vaikui.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Kalbinių ir socialinių įgūdžių lavinimas
  • Lavinama vaizduotė
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

27,90