Antistresiukai

Šie žavūs antistresiukai, pagaminti iš minkštutės gumos yra puiki anti’neramumų, anti’nenuotaikų ir pervargimų priemonė. Jau vien priemonės laikymas rankose savaime ramina. Baisiai malonu spausti ir delniukuose makaluoti.

Smarkiai patiks tiek metinukams, tiek visai ūgtelėjusiems mokyklinukams 😉

Lentynose gyvena: meškiukai, koalos, triušiukai, begemotukai, dambliukai. Komentarų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje brūkštelkite, kurį žvėriuką priglausite 😉


Taktilinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Nuramina emocijas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Medžiaga:

TPR (Thermo-Plastic-Rubber material) medžiaga yra termoplastinė guminė medžiaga. Netoksiška.

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Antistresinis dinozauras

3,60 2,20
-39%
3,60 2,20
2,00