Antistresinis vandens rutuliukų kamuoliukas

Šis kamuoliukas, dievaži, išties puikus! Sietelis, apgaubęs balionėlį su vandens rutuliukais. Spūstelėjus, vandens rutuliukai veržiasi pro sietelį sudarant nepaprastą vaizdą, suteikiant malonius pojūčius delniukui, pirštukams.

Norisi spausti vėl ir vėl, kad vėl pamatyti tą žaižaruojantį vaidzą, pajusti vandens karoliukų minkštumą. Spust, spust, spust, – žiū, o buvusios įtampos ir nerimo kaip nebuvę 😉


Taktilinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Judesių tikslumas
  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Nuramina emocijas
  • Smulkioji motorika

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

3,60

Turime