Antistresinis šimtakojis (1 vnt.)

Šis šimtakojis, žvelgiantis į tave smalsiomis akutėmis, – be galo linksmas draugas! Kutena tavo delniukus šimtais kojyčių, skaidrina kasdieną savo ryškia spalva ir prašo pasiimti drauge visur. Nes kartu linksmiau ir ant dūšelės ramiau (jei yra ko nerimauti).

P.S. Šimtakojų turime mėlynos, geltonos ir žalios spalvos. Jei bičiulis norėtų konkrečios spalvos draugo, brūkštelkite apie tai komentarų laukelyje, esančiame pirkimų žingsnyje 😉


Taktilinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Lavinimo sritys

  • Lavinamas taktilinis jautrumas
  • Nuramina emocijas
  • Smulkioji motorika
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai

Šimtakojo "ūgis" apie 15 cm ;)

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Antistresinė varlytė

Antistresinė varlytė
3,60 2,60
-28%
3,60 2,60
3,60 2,20

Turime