Antistresinė guma – apyrankė

Amžiui nepavaldi priemonė – antistresinė guma – apyrankė. Tampri iki begalybės, ryški ir maloni liesti, kviečia į įvairų manipuliavimą, rankų užėmimą ir emocijų nuraminimą. Puikiai pritiks kelionėse, eilėse, ar įtampą keliančiose vietose. Pasikvietus draugą, tampyti ir atrasti naujas panaudojimo galimybes, vaidmenis siužetiniuose žaidimuose – laaabai labai! 😉

Turimos įvairios spalvos, komentarų laukelyje, esančiame pirkimo žingsnyje brūkštelkite, daug maž prie kokios širdis linksta:)

Turimas modelis – dinozauriukai.


Advento kalendorius

Savo tinklaraštyje turime įrašą "Advento kalendorius: 24 idėjos veikloms ir priemonės joms įgyvendinti" ir jame yra minimos priemonės veikloms, kurios sugulė šiame rinkinukyje :) Tikimės, kad ne tik supaprastinsime jums dovanėlių ir veiklų paieškas šiuo gražiu švenčių laukimo laikotarpiu, bet ir dovanosime daug prasmingų ir L Ė T Ų akimirkų drauge su savo bičiuliais. Su savo vaikais.


Taktilinės priemonės

Lytėjimo impulsai yra formuojami per odą, kuri turi lytėjimo receptorius - nervai esantys po oda ir sudaro taktilinę sistemą. Odos receptoriai reaguoja į šaltį ir karštį, į slėgį, skiriame švelnų prisilietimą nuo paspaudimo, skausmo. Taktilinė sistema vaidina didelį vaidmenį suvokiant aplinkinį pasaulį, jos dėka jaučiame savigynos ar savisaugos reakcijas. Visoje žmogaus odoje yra receptorių, tačiau įvairiose žmogaus kūno dalyse jie pasiskirstę nevienodai. Pavyzdžiui, pirštuose skiriamoji erdvinė geba yra kur kas didesnė lyginant su kitomis kūno vietomis. Lytėjimo pojūtis ypač yra svarbus žmonėms, netekusiems regos. Tačiau šis pojūtis svarbus ir matantiesiems -
taktilinė sistema suteikia mums informaciją per lietimą (pirmiausia per odą), o tai turi įtakos elgesio formavomuisi ir leidžia pajusti įvairius pojūčius.

Taktilinis stimuliavimas moko vaiką panaudoti savo ranką kaip lytėjimo ir griebimo organą, pajusti malonius ir nemalonius pojūčius, juos skirti, lavina pirmines rankų veiklos formas.


Darželių grupėms
Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Nuramina emocijas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika
  • Stambioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

1,90