Akvarelinių spalvų lipdukai (10 vnt.)

Vienas dalykas mėgti lipinti lipdukus, o visai kas kita – dar turėti vizualinį pasitenkinimą iš tų lipdukų. Taigi, šieji būtų būtent tokie – be galo malonūs žiūrėti.

Akvarelinė pastelė ir tikroviški gyvūnų atvaizdai kurstys smalsumą, norą pažinti, o tėveliams pasistengus ir panardins į siužetinius žaidimus.

Tėveliai, tokius tad nebaisu ir ant komodėlės, lovelės atbrailos lipinti. Prilygsta paveikslui. Daug spalvingų vaizdinių jūsų bičiuliui sukels. Kaip manote? 🙂

Lipdukai parenkami atsitiktiniu būdu, bet pažadame, kad visi bus skirtingi 😉


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Nuramina emocijas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Išmatavimai

3 cm- 8 sm skersmens

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

1,50