Akriliniai markeriai (24 vnt.)

Akrliniai markeriai yra užpildyti pigmentiniais akriliniais dažais ir tinka piešimui, tiek ant popieriaus, tiek ant audinių, betoninių, medinių, stiklinių, keramikinių, akmeninių, polimerinio molio, metalinių ir kitokių paviršių. Paspaudus markerį, pradeda lietis dažai ir jūs patogiai ir paprastai galite kurti norimus piešinius. Dažai greitai džiūsta, sudarydami  labai patvarią, nepermatomą, blizgią spalvą. Dažai netoksiški, atsparūs vandeniui ir UV spinduliams, blukimui ir dilimui. Jūs galite netgi maišyti spalvas! Tinka naudoti tiek lauke, tiek viduje.

 


Kūrybiškumas

Kūrybiškumas, kaip asmenybės savybę galima apibrėžti kaip atvirumą naujai patirčiai, savarankiškumą, lankstumą, dinamiškumą, originalumą. Ši savybė iš dalies yra įgimta, tačiau gali būti ugdoma ir skatinama.

Kūrybiškumo lavinimas vaikui yra būtinas tam, kad susiformuotų ir lavėtų įgūdžiai prisitaikyti prie nuolat ir greitai kintančios aplinkos.
Maži vaikai žavi savo laisvumu ir spontaniškumu, gebėjimu fantazuoti ir kurti. Tačiau augdami jie vis dažniau verčimi laikytis griežtų taisyklių, suaugę ne tik pasiūlo įvairių užduočių, žaidimų, bet ir išsamių instrukcijų, kaip jas atlikti.

Kūrybingumą ypač žlugdo nuolatinis žinių ir informacijos taikymas sprendžiant problemas pagal gerai „atidirbtus“ algoritmus ir klaidos baimė. Kiekvienam vaikui turi būti sudaryta galimybė kurti, nes vaikai iš prigimties yra smalsūs ir mėgsta eksperimentuoti.

Kūrybiškumui ugdyti reikalinga:
- turtinga, įvairi aplinka, skatinanti tyrinėti, eksperimentuoti ir kurti;
- demokratiški aplinkinių santykiai;
- tam tikra autonomija, savarankiškumas ir laisvo pasirinkimo galimybė.

Šioje kategorijoje esantys žaislai ir priemonės gali būti panaudojami įvairiai, suteikia galimybę vaikui juose matyti tai, ką jis nori.


Lavinimo sritys

  • akių rankų koordinacija
  • Formuojamas kūrybiškumas
  • Riešo raumenų miklumas
  • Smulkioji motorika
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 3 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

Kontūriniai markeriai (8 vnt.)

Kontūriniai markeriai (8 vnt.)
10,90 7,90
-28%
10,90 7,90

Markerių rinkinys „Touch 24“

Markerių rinkinys „Touch 24“
9,90 8,50
-14%
9,90 8,50
24,90