12 vabalų rinkinys

Suaugusiems dažnai keliantys „jeeek“ jausmus, vaikams gi, kaip ir viskas kas juda, yra neįprasta ir neatrasta – šie vabaliukai kelia didžiulį susidomėjimą 🙂 Apkurdinę juos savo namų žaidimuose ne tik supažindinsite bičiulius su 12-a vabaliukų, leisite jiems sužinoti kodėl gi „žiogas maldininkas vadinamas taip ir ne kitaip“ ir ar tikrai „šimtakojis turi 100 kojų“, bet ir panardinsite į nepaprastą, terapinį, pojūčius formuojantį barstymų pasaulėlį (vabaliukams labai patinka kapstytis dekoratyviniame smėlyje, kruopose, naminiame plastiline, miltuose, kinetiniame smėlyje ir viskame kas byra ;))

Daugiau apie barstymo užsiėmimus galite susižinoti mūsų blogo įraše.


Siužetiniai žaidimai

Siužetinių arba vaidmeninių žaidimų patraukliausias požymis yra jo lankstumas, plastiškumas. Šie žaidimai padeda įsijausti į tarpusavio santykius, suvaidinti situacijas, į kurias vaikas realiai papuola/ gali papulti. O tai ne tik sumažins įtampą, pavyzdžiui, prieš einant pas gydytoją, bet ir pasitarnaus užmezgant santykius su bendraamžiais.

Šių žaidimų herojais gali būti figūrėlės, už kuriuos kalba suaugęs ar vaikas. taip pat bet koks buitinis daiktas, naudojamas kaip žaislas.

Siužetiniai žaidimai – tai “emocijų mokykla“, prieinama kiekvienam vaikui.


Lavinimo sritys

  • Nuramina emocijas
  • Pažinimo skatinimas
  • Smulkioji motorika
  • Vaidybinių įgūdžių formavimas

Rekomenduojamas amžius

  • 1 m. +

Papildoma informacija

Kiekis:

Į rinkinį įeina 12 skirtingų vabalų + 1 palmė + 1 krūmelis

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

3,60 2,00

Neturime