Грубиянка в крапинку. Эрик Карл

Eric Carle – mėgstamiausias pačių mažiausių autorius ir mūsų lentynose apsigyveno antroji jo, rūsų leidimo knyga „Грубиянка в крапинку“. Ši knygelė patiks tiek dvimečiui, kuris su malonumu sklaidys kietus puslapius, apžiūrinėjant spalvingas iliustracijas, tiek ūgesniam – 4-5 m. skaitytojui, kuomet jau svarbu išgirsti istoriją ir aptarti ją su suaugusiais!

„Грубиянка в крапинку“ tai ne paprasta iliustracijų knygelė! Tai istorija apie nemandagią pikčiurną boružę, kuri nukentėjo dėl savo sunkaus būdo, bet kuri išmoko būti mandagia ir geranoriška. Istorija papasakota ne su nuobodžiai-pamokomai, o atvirkščiai – su geraširdišku humoru ir didele simaptija nemandagiai boružei. Juk dėl savo grubumo kenčia tik ji pati! O būti mandagiai ir dėmesingai kitiems – ne nuobodu, o malonu!

Eric Carle ne paprastas pasakotojas – iliustratorius. Jis ypatingo pasaulio kūrėjas! Pasaulio, pilno ryškių spalvų, džiaugsmingų vaizdinių. Knygelės iliustracijos – ne paprastos: teksto dydis atitinka gyvūno dydžiui, su kuriuo susiduria nemandagioji boružė. Kuo gyvūnas mažesnis, tuo mažesnis tekstas. Šis būdas leidžia suvokti skirtingų gyvių dydžių skirtumus ir kuria įtampą, be abejo 😉 Kuo gi viskas pasibaigs? Prieš ką neatstovės nemandagioji boružė?

 

 


Knygos ir muzika

Šioje lentynoje nugulusios visos "Strazdanėlių" leidyklos - UAB "Muzikija" knygelės ir muzika. Su jomis auga mūsų namų vaikai ir neapsakomai džiaugias mano širdis, kad dabar galime suteikti galimybę visas jas - neapsakomai gražias, muzikalias, pažintines, žodyną plečiančias ir pamokančias - pasiekti ir lavinuvaika.lt lentynose ;)


Lavinimo sritys

  • Formuojami komunikaciniai igūdžiai
  • rusų kalbos mokinimasis
  • Vystoma vaizduotė ir išradingumas

Rekomenduojamas amžius

  • 2 m. +

Papildoma informacija

Žymos

Manome, kad jus taip pat galėtų sudominti

9,60