Kūrybinės dirbtuvės

Vaikų dirbtuvės švenčių metu

Štai sulaukėte dar vieno jūsų mažojo bičiulio Gimtadienio, ar vaikų susibūrimo bet kokia kita proga. Džiūgavimas, siautulys, gaudesys! Energija liejasi, emocijos taškosi, tik spėk sužiūrėti.

O jei valandėlei-dviem suburti visą šią dūzgiančią bendruomenę bendrai kūrybinei, pažintinei, didaktinei, socialinei bei kitai, įvairias sritis lavinančiai veiklai? – Tikrai įmanoma ir neabejotinai – prasminga 🙂

Vaikų dirbtuvės švenčių metu

Priklausomai nuo būrio gausos, amžiaus ir interesų lavinuvaika.lt projekto įkūrėja, dviejų vaikų mama Julija pakvies į kelionę, kurioje kartu su vaikais:

  • Kurs. Piešimas įvairiomis technikomis. Lipdymas iš įvairių masių. Purškimas, puošimas, vėrimas, bėrimas ir bet koks kitas kūrimas, padiktuotas susirinkimo progos, bičiulių amžiaus bei interesų.
  • Pažins. Mus supantį pasaulį per įvairias įtraukiančias ir spalvingas veiklas. Druska tirpdo ledą, soda+rūgštis išskiria anglies dvideginį, baliklis naikina spalvas, karštas vaškas stingsta šaltame vandenyje o aliejus lengvesnis už vandenį. Kaip kas veikia, pažvelkime į viską iš arčiau, bičiuli?
  • Mokinsis žaidybine forma skaičių ir raidžių, spalvų ir formų, pažins gamtą, gyvūnus,žmones ir dar daug daug visko.

Bus prasminga, bus įtraukiančiai, bus daug gražių emocijų ir skardaus juoko. Neabejotinai 😉

Julija pasirūpins visom reikiamom priemonėm ir atvyks į jūsų numatytą vietą arba galime visi pasimatyti jaukiose daržiuko “Basa pieva” patalpose.

Susisiekime, aptarkime ir sutarkime 😉
+ 370 675 16280 (Julija)
labas@lavinuvaika.lt